Masážny vibračný prístroj Hi5

Kód: PRISTROJ-HI5
Neohodnotené
Značka: HI5
€98,60
Skladom

Vibračný masér Hi5 Mini Light je prístroj na samomasáž a autoterapiu zo série Hi5. Kompaktná veľkosť, elegantný dizajn a sada 4 univerzálnych hláv vám umožní vychutnať si masáž, nech ste kdekoľvek.

Vibračný masér má veľmi široké uplatnenie, medzi ktoré patrí: aktivácia svalov, myofasciálna relaxácia, hĺbková masáž, zmiernenie stuhnutosti a bolesti svalov, redukcia jazvového tkaniva, redukcia napätia.

Hi5 Mini Light je ideálny ako mobilné masážne zariadenie pre fyzicky aktívnych ľudí, športovcov a fyzioterapeutov. Pomôže tiež zmierniť svalové nepohodlie spojené s dlhotrvajúcou prácou v jednej polohe, napríklad pred počítačom alebo v aute.

Detailné informácie

Podrobný popis

4 vymeniteľné hlavy:

  •  Plochá - okrúhla, sploštená hlava s výbežkami, dobre priliehajúca k telu. Ideálne pre hlbšiu masáž chrbta, stehenných svalov a zadku.
  •  Okrúhla - hlava vyrobená z mäkkej peny odolnej voči deformácii. Úpravou úrovne vibrácií ho možno použiť na masáž všetkých častí tela.
  •  Vidlicová - na masáž citlivých svalových partií pozdĺž chrbtice a okolo Achillovej šľachy.
  •  Projektil - určený na masáž najmenších častí svalov a ťažko dostupných miest. Je ideálny na upokojujúcu masáž rúk a nôh.