Pre diabetikov

Kategória pre diabetikov a produktov na ne je určená pre ľudí trpiacich diabetesom a zameriava sa na riešenia, ktoré pomáhajú udržiavať kontrolu nad ich zdravím a pohodlím. V tejto kategórii nájdete širokú škálu produktov, ako sú glukometre na meranie hladiny cukru v krvi, testovacie prúžky, ihly, inzulínové perá, kompresné pančuchy pre diabetikov na podporu cirkulácie a starostlivosť o nohy, špeciálne obuvné pomôcky, krémy a masti pre starostlivosť o suchú a citlivú pokožku a iné. Produkty sú navrhnuté tak, aby pomohli diabetikom udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi, minimalizovať riziko komplikácií a zabezpečiť celkovú pohodu a kvalitu života. Kategória pre diabetikov a produkty na ne je dôležitá pre tých, ktorí potrebujú špeciálne riešenia na starostlivosť o svoje zdravie a zvládanie diabetesu.

 
4 položiek celkom
SAFEremover inzulínový ihlový extraktor
€4,49

Insupen Safe Remover sa využíva na odstraňovanie ihiel z inzulínových pier. Pri použití sťahovača je kontakt diabetika s ihlou minimálny, čo zvyšuje úroveň bezpečnosti.

SAFEREMOVER
dispoSULIN inzulínová ihla do pera
€10,99

Univerzálne ihly  určené pre inzulínové perá. Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ, trojitý hrot ihly umožňuje ľahké prepichnutie. Produkt...

DISPOSULIN/29G33X12MM
Glucomaxx testovacie prúžky na meranie glukózy, 50 ks
€11,99

Glucomaxx je súprava 50 prúžkov na kontrolu hladiny glukózy v krvi. Vyznačujú sa veľmi vysokou presnosťou výsledkov, nevyžadujú veľké množstvo krvi na testovanie....

GLUCOMAXX50KS
BD Micro fine plus inzulínová striekačka, 100 ks (rôzne varianty)
€13,99

Inzulínová striekačka s ihlou BD Micro-Fine Plus je jednorazová injekčná striekačka z nehrdzavejúcej ocele. Trojrovinný hrot ihly znižuje pocit bolesti a poskytuje výdrž.  

INZULIN-STRIEKACKA-05-30

 

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.