rotasept® čistenie a dezinfekcia rotačných nástrojov 2 L

Kód: 104743
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Schulke
€32,91
Skladom

Dezinfekčný prípravok určený na okamžité čistenie a dezinfekciu rotačných nástrojov v objeme 2 L. Všestranne účinný a virucídny do 1 minúty. 

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Všestranne účinný
  • Virucídny do 1 min
  • Veľmi vhodný na použitie pre ultrasonické umývačky
  • Bez aldehydov
  • K okamžitému použitiu

Oblasti použitia: 

K manuálnemu čišteniu a dezinfekcii vrátokv, rezných nástrojov, diamantových brúsok a ďalších rotačných nástrojov. Vďaka výbornej materiálovej kompatibilite a komplexné účinnosti je rotasept® vhodný pre dezinfekciu rotačných nástrojov. 

Informácie k použitiu: 

rotasept® je tekutý prípravok na priame použitie bez nutnosti riedenia pre dezinfekciu rotačných nástrojov ponorením. Vložte každý malý rotačný nástroj do roztoku ihneď po jeho použití. Vyvarujete sa tak zaschnutí nečistôt na povrchu nástroja. Aby sme predišli možnej korózii, nástroje po použití rotasept® neoplachujte vodou. Za použitia pinzety nástroja položte na tkaninu z buničiny a nechajte vyschnúť. Pokiaľ je potrebné manuálne očistite zvyšné nečistoty na nástroji a proces zopakujte. Ak sú nástroje určené na sterilizáciu, zvyšky rotasept®u opláchnite pitnou vodou a dôkladne osušte. Čas ponoru: 15 minút. Neprekračujte odporúčanú dobu expozície. Pracovný roztok sa pripravuje čerstvý každý pracovný deň. V prípade, že je viditeľná kontaminácia roztoku, vymeňte okamžite. Nemiešajte s inými čistiacimi prípravkami, či dezinfekciou. Pri čistení a dezinfekcii rotačného inštrumentária aj nástrojov postupujte podľa odporúčania výrobcu nástroja. Nepoužívajte na nástroje vyrobené z plastov citlivých na zásadité, či alkoholovej roztoky, hliníkové súčiastky a nástroje, ktoré boli vytvorené za pomoci syntetických lepidiel. Na tieto produkty odporúčame produkt gigasept® Instru AFrotasept® je veľmi vhodný na použitie v ultrazvukových kúpeľoch.

Zloženie: 

100 g rotasept®u obsahuje: 1.6 g Hydroxid draselný, 10.0 g, Propán-2-ol, 0.1 g 2-Ethylhexanol.
Ďalšie zložky: <5% neionogénne tenzidy

Zvláštne upozornenie: 

Len pre profesionálny trh. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a návod na použitie. Skladujte pri izbovej teplote. Nemiešajte s inými produktmi alebo detergenty. Nepoužívajte po uplynutí expiračného času. 

 Produkt dostupný na centrálnom sklade dodávateľa. V prípade jeho nedostupnosti budeme zákazníka kontaktovať.