chirox®, práškový dezinfekčný prípravok na dezinfekciu a umývanie plôch a predmetov

Kód: 70000215
Novinka
Neohodnotené
Značka: Schulke
€83,06
Skladom
Variant

Širokospektrálny práškový dezinfekčný prípravok s umývacími zložkami na báze aktívneho kyslíku. Určený na dezinfekciu a umývanie plôch, predmetov, pomôcok, zariadení, k priestorovej dezinfekcii a na dezinfekciu textílií.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Vhodný tiež do pračky
  • Bez pachovej stopy
  • Neodfarbuje materiál
  • Výborná účinnosť
  • Jednoduché použitie

Oblasti použitia: 

Chirox je určený na:

  • Manuálnu dezinfekciu plôch, zariadení, predmetov a pomôcok pomocou vytierania ale aj pomocou postreku (napr. vysokotlakovým čistením, postrekovačom). Je vhodný k dezinfekcii plôch v miestnostiach, chodbách, halách, stajniach pre zvieratá a pod. Dezinfekciu je možné vykonávať aj v prítomnosti zvierat.
  • Dezinfekcia bielych a farebných textílií pri ručnom praní alebo v práčke.

Prípravok je vhodný pre oblasť hospodárstva, veterinárnej praxe, potravinárstva a spracovania potravín (HACCP), zdravotníctva, inštitúcií a ďalších oblastí (sauny, soláriá, fitness, wellness, domácnosť a pod.).
Chirox je vhodný na povrchy z nerezovej ocele, plastov (PVC, plexisklo), gumy, keramiky, skla a na pochrómované a smaltované povrchy. Vhodný na biele a farebné textílie. Pracovné roztoky sú nevhodné pre materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Pri aplikácii na textílie/kožu vyskúšajte najskôr na skrytom mieste.

Informácie k použitiu: 

Dezinfekčný roztok sa pripraví rozmiešaním prípravku chirox vo vode o teplote 20-30°C. K získaniu správnej koncentrácie použite odmerku. Plochy a predmety je nutné vopred mechanicky očistiť (umyť). Roztok sa aplikuje postrekom alebo náterom. Textílie a vodeodolné predmety je možné vložiť do roztoku. Priestorová dezinfekcia sa vykonáva fogovaním. Aplikovaný roztok sa nechá pôsobiť po stanovenú dobu expozície. Textílie je možné ponoriť do roztoku chiroxuChirox je možné pridať k praciemu prášku na pranie v automatickej pračke. Predmety a plochy, ktoré majú prísť do kontaktu s vodou, potravinami alebo krmivami umyjte po dobe expozície pitnou vodou.

Zloženie: 

100 g prípravku chirox obsahuje nasledujúce aktívne látky:

  • 50 g Bis(síran)-[bis(peroxosíran)]pentadraselný

Zvláštne upozornenie: 

Určené pre profesionálny trh. Pracovné roztoky sú nevhodné pre materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Pri aplikácii na textílie/kožu vyskúšajte najskôr na skrytom mieste. Predmety a plochy, ktoré majú prísť do kontaktu s vodou, potravinami alebo krmivami umyjte po dobe expozície pitnou vodou.
Doba exspirácie: 36 mesiacov.

Tovar je dostupný na centrálnom sklade dodávateľa. V prípade jeho nedostupnosti budeme zákazníka kontaktovať.