Desam Extra, koncentrovaný kvapalný dezinfekčný prípravok na plochy

Kód: 70000066 70000067 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Schulke
€14,63 €62,41 od €14,63
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Koncentrovaný kvapalný dezinfekčný prípravok na báze KAS a amínu určený k jednorazovej dezinfekcii a umývaniu všetkých umývateľných plôch a povrchov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Všestranný, účinný a ekonomický
  • Výborná materiálová znášanlivosť
  • Použitie aj v prítomnosti pacientov
  • Vhodný do potravinárstva a nemocničných kuchýň
  • Kompatibilný s vreckovkami wettask a schülke wipes

Oblasti použitia: 

Desam extra je určený k dezinfekcii a umývaniu plôch, povrchov a priestorov so zvýšeným rizikom rastu baktérií, mikroskopických vláknitých húb a plesní. Je vhodný k použitiu vo všetkých oblastiach zdravotníctva a sociálnej starostlivosti, v komunálnej hygiene, všeobecnej hygiene, v inštitúciách a v potravinárstve. Vďaka kombinovanému účinku kvartérnych amóniových zlúčenín a amínov je bez zápachu, a preto je vhodný k použitiu aj v prítomnosti personálu a pacientov (napr. na pôrodníckom a novorodeneckom oddelení, ARO, JIP, rehabilitácie a liečebne atď.). Prípravok je kompatibilný s viacerými typmi materiálov ako je nerezová oceľ, farebné kovy a ich zliatiny, pochrómované a smaltované povrchy, sklo, povrchy potiahnuté plastom, plexisklo, pryž a akryláty. Nepoužívajte na mechanicky poškodené povrchy.

Informácie k použitiu:

Desam extra sa používa na povrchy vopred zbavené viditeľného znečistenia. K získaniu požadovanej koncentrácie pracovného roztoku zmiešajte potrebné množstvo prípravku vo vlažnej vode (20-25 °C). K získaniu správnej koncentrácie použite aplikačné pomôcky (odmerky, pumpy, zmiešavač). Plochy a povrchy predmetov utrite pomocou textílie (mop, utierka a pod.) namočenej v pracovnom roztoku. Malé vodeodolné predmety je možné ponoriť do pracovného roztoku, a po uplynutí doby expozície opláchnuť vodou a usušiť. Pracovný roztok je možné aplikovať postrekom. Nemiešajte so žiadnymi inými čistiacimi či dezinfekčnými prípravkami, obzvlášť na báze aldehydov alebo peroxidov. Povrchy, ktoré po dezinfekcii prichádzajú do kontaktu s potravinami opláchnite dôkladne vodou.

Zloženie: 

100 g prípravku desam extra obsahuje nasledujúce aktívne láky:

  • 5 g didecyldimetylamonium chlorid
  • 3,5 g alkyl (C12-16) dimethylbenzyl-amonium chlorid
  • 6,6 g N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropan-1,3-diamin

Zvláštne upozornenie: 

Určené len pre profesionálny trh. Nemiešajte so žiadnymi inými čistiacimi či dezinfekčnými prípravkami, obzvlášť na báze aldehydov alebo peroxidov. Povrchy, ktoré po dezinfekcii prichádzajú do kontaktu s potravinami opláchnite dôkladne vodou. Nepoužívajte na mechanicky poškodené povrchy.

Tovar dostupný na centrálnom sklade dodávateľa. V prípade jeho nedostupnosti budeme zákazníka kontaktovať.