Difuzér na rozprašovanie esenciálneho oleja Biolavit

Kód: DIFUZERROZ/BIOLAVIT
Neohodnotené
Značka: Biolavit
€89,90
Skladom

Difuzér na esenciálne oleje značky Biolavit bol navrhnutý s ohľadom na najdôležitejšie hodnoty aromaterapie. Pri výrobe boli použité prírodné a bezpečné materiály - brezové drevo a sklo, ktoré nereagujú s olejmi - výťažky si zachovávajú svoju chemickú čistotu a všetky podstatné vlastnosti.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Zariadenie sa ľahko používa, je pohodlné a predovšetkým - veľmi efektívne. Hoci je vytvorené predovšetkým pre nadšencov aromaterapie, získava si čoraz viac priaznivcov, od profesionálov až po amatérov – všetkých, ktorí oceňujú prirodzený prístup k zdraviu a pohode.

Nebulizér - čo to je?

Nebulizér je zariadenie, ktoré funguje na báze technológie studenej difúzie. Vďaka použitiu vysokotlakového vzduchu sa esenciálny olej rozkladá na veľmi jemné čiastočky, čím vzniká jemná mikrohmla. Vôňa sa uvoľňuje rýchlo a rovnomerne aj na veľkých plochách.

Tento difuzér funguje bez použitia tepla alebo vody, čo vám umožňuje maximalizovať terapeutický potenciál olejov. Vôňa je intenzívna a hlboká a vďaka ľahkosti hmly vôňa nepremôže a zostane vo vzduchu niekoľko hodín.

Nebulizér - aplikácia

Rozprašovač je možné použiť počas aromaterapie a všetkých druhov inhalácií – hmla je taká jemná, že umožňuje rýchle vstrebanie oleja do pľúc. Je to tiež skvelý spôsob, ako neutralizovať nepríjemné pachy, osviežiť a dezinfikovať interiéry. Profesionálny difuzér pomocou správneho esenciálneho oleja vyčistí vzduch od patogénnych baktérií a iných mikroorganizmov, ktoré sa iným spôsobom ťažko eliminujú.

Nebulizér esenciálneho oleja Biolvit je vhodný na rozprašovanie všetkých druhov extraktov, jediným obmedzením je ... momentálna potreba. Je však potrebné pripomenúť, že najlepšie výsledky možno dosiahnuť použitím len tých najkvalitnejších olejov.

Profesionálny difuzér - ako používať?

Rozprašovač pozostáva z drevenej základne a sklenenej komory s rozdeľovacou tryskou na vrchu. Obsluha zariadenia je mimoriadne jednoduchá a nemala by spôsobovať žiadne ťažkosti.

Po vybratí rozvádzacej trysky naneste do sklenenej komôrky vybraný esenciálny olej (cca 10 - 15 kvapiek), potom trysku vráťte na miesto a tlačidlami na drevenom podstavci zvoľte príslušný prevádzkový režim.

Nebulizér sa odporúča pravidelne čistiť – stačí opláchnuť sklo alkoholom (napr. izopropylalkohol) a nechať uschnúť. Operáciu je potrebné opakovať v závislosti od frekvencie používania (pri dennom používaní raz týždenne). Je potrebné pamätať na to, že pri zmene arómy je potrebné zariadenie vyčistiť (zakaždým).

Difúzor má dve dotykové tlačidlá:

  • vlnový znak - zapína/vypína zariadenie, zvyšuje výkon difuzéra
  • slnečné znamenie - mení farby podsvietenia zariadenia