Ultrazvukový aromaterapeutický difuzér esenciálnych olejov Biolavit

Kód: UDBIOLAVIT
Neohodnotené
Značka: Biolavit
€49,90
Skladom

Ultrazvukový difuzér esenciálnych olejov Biolavit je novou dimenziou aromaterapie. Prístroj je prirodzený, efektívny a sofistikovaný spôsob, ako naplniť váš domov vôňou – pri zachovaní liečivých vlastností esenciálnych olejov. Difúzor je navrhnutý tak, aby bol harmonickým prvkom dizajnu interiéru a zároveň vynikal ako dekoratívny prvok. Charakter dodáva moderné osvetlenie s možnosťou výberu farby. Nezvyčajná estetika však nie je všetko.

 

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Ultrazvukový difuzér - čo to je?

Ultrazvukový difuzér je zariadenie, ktoré využíva vysokofrekvenčné zvukové vlny - vibrácie vznikajú vďaka malej membráne. Vibrácie sa prenášajú do nádrže obsahujúcej vodu a esenciálny olej, čo umožňuje zlúčeninu a atomizáciu látok. Výsledná hmla je mimoriadne ľahká a jemná, navyše zvlhčuje vzduch.

Ultrazvukový difuzér - aplikácia

Ultrazvukový difuzér využíva všetky výhody aromaterapie. Odstraňuje nepríjemné pachy, čistí a zlepšuje kvalitu vzduchu, efektívne upravuje náladu a pohodu. Dobre pôsobí pri inhalácii, masáži či kúpeli, je nenahraditeľný pri infekciách a pri stavoch zvýšeného stresu. Je potrebné pripomenúť, že konečné terapeutické účinky závisia predovšetkým od vlastností zvoleného esenciálneho oleja.

Zariadenie je veľmi tiché, je možné ho používať vo všetkých miestnostiach, kedykoľvek - určite nebude rušiť rytmus dňa. Rozptýlené čiastočky esenciálneho oleja plávajú vo vzduchu niekoľko hodín bez dodatočného zásahu používateľa.

Ultrazvukový difuzér - ako používať?

Difuzér esenciálneho oleja Biolavit sa veľmi ľahko používa. Aby ste si užili výhody aromaterapie, stačí len niekoľko jednoduchých krokov. Najprv zdvihnite veko, vložte do nádržky správne množstvo vody a esenciálneho oleja a potom vráťte hornú časť na miesto. Potom je potrebné zariadenie pripojiť k zdroju napájania a zapnúť - to je všetko.

Množstvo esenciálneho oleja závisí od osobných preferencií, ale odporúča sa začať s 3 - 5 kvapkami na 100 ml vody.

Ultrazvukový difuzér - čistenie

Na čistenie prístroja odstráňte veko, vyprázdnite nádržku na vodu a utrite časť mäkkou handričkou a niekoľkými kvapkami saponátu. Ľahko opláchnite, utrite dosucha a znova zložte.

Zariadenie by sa malo vyčistiť po cca 5 - 6 použitiach, odstránia sa tak zvyšky esenciálnych olejov, ktoré môžu ovplyvniť budúce kombinácie vôní a aróm.