Masážny valec Habys

Kód: RVALECHABYS
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Habys
€12,90
Skladom

Masážny valec s vložkami z EVA peny prináša úľavu boľavým svalom po tréningu - regeneruje, uvoľňuje a napomáha rýchlejšiemu návratu do plnej kondície.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Valček na rolovanie a strečing je riešením pre začiatočníkov, ale aj pre pokročilých nadšencov aktívneho trávenia času. Povrch valčeka je pokrytý výstupkami rôznych veľkostí, aby bola masáž ešte intenzívnejšia – pri absencii skúseností sa odporúča začať s valčekom s hladkou textúrou a postupne sa snažiť telo zvyknúť na silnejšiu stimuláciu.

Doplnok je extrémne ľahký, takže nie je problém vziať si ho so sebou na outdoorový tréning alebo aktivity mimo domova. EVA pena je veľmi odolná voči poškodeniu alebo deformácii, preto je valček odolný a ľahko sa čistí. Má tiež protišmykové vlastnosti, pretože neabsorbuje pot ani vodu - rýchlo schne. Je teda bezpečnejší, znižuje sa riziko skĺznutia zo zariadenia. Jeho maximálna nosnosť je 150 kg.

Valčeky sa využívajú aj pri rehabilitácii a práci s deťmi. Podporujú aj posttraumatickú terapiu – zlepšujú krvný obeh a znižujú svalové napätie. Správna technika umožňuje stimulovať hlboké svaly, čo vedie k zlepšeniu postavy a udržaniu správneho držania tela.

Vlastnosti:

Rozmer: 13,5 x 32,5 cm

Maximálna záťaž: 150 kg

Farba: ružová, čierna, fialová, modrá, zelená - vybraná podľa skladovej dostupnosti

Zloženie: EVA pena