Dezinfekčný koncentrát na náradie Barbicide

Kód: 131210 131211 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Barbicide
€18,90 €49,90 od €18,90
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Koncentrovaný prípravok na báze kvartérnych amóniových zlúčenín je ideálnym riešením pre kadernícke salóny, kozmetické salóny či wellness centrá, toré potrebujú účinnú dezinfekciu. Prípravok pôsobí širokospektrálne, ničí baktérie, plesne a vírusy vrátane BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV a HCV (hepatitída B a C).  Dôležité je, že neobsahuje etanol, aldehydy a fenoly, takže je zdravotne nezávadný a nespôsobuje alergické reakcie ani podráždenie.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Bezpečnosť používania je pri tomto produkte prioritou, preto ho môžete bezpečne používať na akrylové povrchy (solárium), nerez, plast, hrebene, kefy, valčeky, nožnice na vlasy a kozmetické pomôcky. Odporúča sa tiež na dezinfekciu hrotov prístrojov (napr. mikrodermabrázia, rezačky), ako aj čepelí a nástavcov nožníc.
  • Na uľahčenie procesu dezinfekcie má tento koncentrovaný prípravok receptúru na ochranu proti hrdzi a jedinečné čistiace vlastnosti, čo umožňuje efektívne použitie v ultrazvukových čističkách.
  • Ďalšou výhodou je jednoduchá dezinfekcia, pretože stačí koncentrát zmiešať s vodou v pomere 1:16 (60 ml na 1 liter vody) a náčinie a náradie ponoriť do roztoku minimálne na 3 minúty (odporúčané 10 minút). Po uplynutí tejto doby vyberte dezinfikované náčinie a nástroje a odložte ich na čisté miesto.
  • Tento prípravok na báze kvartérnych amóniových zlúčenín je zárukou účinnej dezinfekcie, zdravia a bezpečnosti náradia a príslušenstva. Teraz sa môžete jednoducho postarať o hygienu vášho kaderníctva, kozmetického salónu alebo wellness centra.
  • Odporúča sa, aby dezinfekcia netrvala dlhšie ako 30 minút