Masážne kliny a kocky

Masážne klíny sú ergonomicky tvarované pomôcky navrhnuté na poskytnutie cielenej podpory a uvoľnenia v kľúčových oblastiach tela. Ich tvar a dizajn umožňujú efektívnu masáž a cielený tlak na konkrétne svalové skupiny alebo body, čo prispieva k uvoľneniu napätia a zlepšeniu pohyblivosti. Tieto kliny môžu byť využité na rôzne spôsoby, napríklad:

  1. Uvoľnenie chrbtového svalstva: Položením masážneho klina pod dolnú časť chrbta a pomalým posúvaním tela hore a dole je možné cielene uvoľniť napätie v chrbtových svaloch a chrbtici.

  2. Podpora pri jógových cvičeniach: Masážne kliny môžu slúžiť ako podpora pri rôznych jógových pozíciách, čím umožňujú hlbší a pohodlnejší protahovanie svalov.

  3. Uvoľnenie krčnej chrbtice: Použitím masážneho klína pod krčnú chrbticu a pod hlavu môžete uvoľniť napätie v krku a ramenách a zlepšiť držanie tela.

  4. Pomoc pri rehabilitácii: Masážne kliny sú tiež často využívané pri rehabilitácii po zraneniach alebo chirurgických zákrokoch na cielenú terapiu a obnovu pohyblivosti.

Využitie masážnych klínov je teda široké a môžu byť prínosným doplnkom pre každodennú starostlivosť o telo, cvičenie alebo rehabilitáciu.

2 položiek celkom
klin
od €22,70

Rozmanitosť tvarov a veľkostí umožňuje použitie klinov na mnohé úlohy. Umožňuje protiedémové usporiadanie, zvyšuje odtok krvi a lymfy z hornej končatiny.

KLIN/20X15X10
kocka 1
od €45,50

Rozmanitosť tvarov a veľkostí vám umožňuje použiť kocky na mnohé úlohy. Členky sú ideálne na masáže, rehabilitáciu a nápravnú gymnastiku. Môžu byť použité na podporu...

KOCKA/40X30X15
Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.