Ľadový masážny prístroj na telo Habys

Kód: HABYSLADK1
Novinka
Neohodnotené
Značka: Habys
€21,90
Skladom

Silikónový masážny prístroj na telo s pohodlným úchopom. Masážny prístroj - ako doplnok každodennej starostlivosti - podporuje krvný obeh, regeneruje svaly a spevňuje pokožku.

 

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Ľadový masážer je spôsob, ako si priniesť kryoterapiu k vám domov a vykonať ju sami. Chlad používaný na ošetrenie celého tela má spevňujúce, upokojujúce a analgetické vlastnosti. Urýchľuje regeneráciu svalov – prístroj je často prostriedkom na ošetrenie zranení športovcov, napríklad po tréningu. Pôsobí aj hojivo, uľavuje od bolesti a zmierňuje opuchy.

Pri pravidelnom používaní zlepšuje vzhľad a pružnosť pokožky, jemne formuje postavu a dodáva pocit osvieženia.

Celulitída je tiež indikáciou pre ľadovú masáž. Ľadová masáž spôsobuje stiahnutie a následne uvoľnenie kapilár, vďaka čomu sa zlepšuje premena tukových buniek a v dôsledku toho sa znižuje viditeľnosť celulitídy.

Použitie:

Naplňte nádobu vodou. Uistite sa, že voda je pri kontakte s pokožkou čistá a nedráždi. Nádobu môžete dodatočne doplniť kúskami uhorky, okvetnými lístkami ruží, lístkami mäty alebo obľúbeným esenciálnym olejom, ale nezabudnite si vopred skontrolovať, či na danú zložku nedochádza k alergickej reakcii. Nádobu jemne zatvorte, vložte do mrazničky a keď voda zamrzne, vyberte ju. Počkajte niekoľko minút alebo nádrž nalejte teplou vodou a jemne vytiahnite zástrčku maséra. Počítajte s tým, že masáž by nemala byť nepríjemná, takže ak je ľad aplikovaný priamo na pokožku príliš studený, aplikujte ho postupne, začnite len niekoľkými ťahmi denne.

Ako vykonávať masáž?

Pracujte na tele krúživými pohybmi striedajúcimi sa s dlhými ťahmi, napríklad na končatiny. Pri lokálnej masáži jemne kĺzte a nechajte dlho pôsobiť v oblasti poranenia.

Veľkosť: 98 x 95,5 x 78 x 108 mm
Farba: fialová, modrá - vybraná náhodne podľa skladových zásob.