Vankúš proti preležaninám na invalidný vozík ERGO-VENT Plus

Kód: ERGO-VENT PLUS
Neohodnotené
Značka: DR Sapporo
€179,90
Skladom

Pneumatické sedadlo invalidného vozíka ERGO - VENT PLUS vyrobené z niekoľkých vrstiev 3D sieťoviny a pneumatického vankúša, ktorý poskytuje lepšie rozloženie hmotnosti. Používanie sedačky znižuje riziko vzniku dekubitov .

Sedačka váži menej ako 1 kg, vďaka čomu výrazne nedvíha váhu vozíka.

Rozmery: 45 x 45 x 5/6 cm.

Veľkosť: univerzálna.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pneumatické sedadlo invalidného vozíka proti preležaninám ERGO-VENT PLUS je vyrobené z niekoľkých vrstiev 3D AERO sieťoviny - v závislosti od výšky. V strede je tiež vzduchom naplnená pneumatická vrstva o hrúbke 1,5 cm +/- 1 cm, ktorá poskytuje lepšie rozloženie hmotnosti. 3D sieťovina zaisťuje stálu cirkuláciu vzduchu. Pneumatické sedadlo invalidného vozíka ERGO-VENT PLUS poskytuje pohodlnú a stabilnú oporu pri dlhodobom sedení.

Samotné sedadlo je dostupné v univerzálnom rozmere: 45 x 45 cm, hrúbka: 5,6 +/- 2 cm.

Pneumatická sedačka invalidného vozíka ERGO-VENT PLUS od DR SAPPORO je označená medzinárodnou značkou CE, ktorá potvrdzuje, že ako zdravotnícka pomôcka I. triedy spĺňa požiadavky na ochranu zdravia smernice 93/42 / EHS.

V strede sedadla je vrstva naplnená vzduchom , vďaka čomu je telo lepšie rozprestreté a pozícia užívateľa je príjemnejšia. Nafukovanie vzduchom tiež spomaľuje proces tvorby dekubitov.