Vlhčené utierky Bella Baby Happy Aqua Care (56 ks)

Kód: BELLA BABY HAPPY AQUA CARE
Neohodnotené
Značka: Bella
€2,79
Skladom

Vodou vlhčené obrúsky Bella Baby Happy, Aqua Care sa vyznačujú mimoriadne jednoduchým zložením na báze vody (99 %) a upokojujúceho extraktu z vodného melóna. Sú vyrobené z mäkkej, biologicky odbúrateľnej bavlny. Vytvorené pre jemnú a citlivú pokožku, dokonale čistia a vyživujú.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Vlhčené obrúsky Bella Baby Happy, Aqua Care sú skvelým spôsobom, ako osviežiť a postarať sa o telo vášho bábätka od prvých chvíľ života. Utierky ocenia aj ľudia s citlivou a alergickou pokožkou, pretože sa vyznačujú mimoriadne jednoduchým zložením na báze  99% čistej vody. Extrakt z melónu pridaný do produktu má upokojujúci, hlboko zvlhčujúci, čistiaci a osviežujúci účinok. Zloženie bez zápachu minimalizuje riziko alergických reakcií.

Vlhčené obrúsky Aqua Care sú vyrobené zo 100% biodegradovateľnej bavlny, a preto sú výbornou voľbou aj z hľadiska životného prostredia. Obal s pohodlnou chlopňou zabraňuje predčasnému vysychaniu utierok a je plne recyklovateľný. 

Vlastnosti vlhčených obrúskov Aqua Care:

  • 0% vôní - vlhčené obrúsky Aqua Care neobsahujú žiadne syntetické vonné látky, takže pomáhajú predchádzať podráždeniu jemnej a citlivej detskej pokožky.
  • Extrémne mäkká netkaná textília  - 100% biodegradovateľná bavlna použitá na výrobu utierok ich robí ešte príjemnejšími na dotyk.
  • Vodná báza  - výnimočne krátke zloženie produktu na báze prírodnej vody a extraktu z melónu.
  • Neutrálne pH - obrúsky umožňujú zachovať prirodzenú ochrannú bariéru pokožky, pričom ju účinne čistia a starajú sa o ňu.
  • Dermatologicky testované - obrúsky Aqua Care prešli dermatologickými testami v akreditovanom laboratóriu JS Hamilton, ktoré nepreukázali žiadne dráždivé alebo senzibilizačné reakcie na pokožku.
  • Vegan - žiadna zo zložiek použitých pri výrobe utierok nie je živočíšny produkt.
  • Minimálne množstvo konzervačných látok vo výrobku je nevyhnutné na zabránenie rastu a prežívania mikroorganizmov.