Telové krémy a balzamy

Kategória telových krémov a balzamov zahŕňa rôzne produkty určené na hydratáciu, ošetrovanie a starostlivosť o pokožku na tele. Tieto krémy a balzamy majú bohatšiu a hutnejšiu textúru ako telové mlieka a sú ideálne pre suchú a náročnú pokožku. Obsahujú rôzne výživné zložky, ako sú oleje, maslá, vitamíny a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku hydratovanú, hebkú a pružnú. Kategória telových krémov a balzamov zahŕňa aj špeciálne produkty určené na riešenie špecifických potrieb pleti, ako sú krémy na zvlhčenie, anti-aging balzamy, telové masážne krémy a ďalšie. Tieto produkty sú dôležité pre udržiavanie zdravia a krásy pokožky na tele a poskytujú dodatočnú starostlivosť a výživu.

2 položiek celkom
Lactovit mousse cream Lactourea 250ml
Novinka
€7,53

Receptúra s kyselinou mliečnou a čistou ureou regeneruje pokožku do hĺbky vďaka jeho ultra hydratačným vlastnostiam. Výživný ako krém, ľahký ako vzduch. Regenerovaná pokožka je...

42350535
Lactovit mousse cream Original 250ml
Novinka
€7,53

Lactovit MOUSSE CREAM ORIGINAL, výživným telovým krémom s obsahom mlieka. Výživný ako krém, ľahký ako pena. Silná pokožka je tajomstvom mladej pokožky.

42350530
Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.