Telové krémy a balzamy Lactovit

Telové krémy a balzamy Lactovit predstavujú špeciálnu kategóriu telových produktov navrhnutých s dôrazom na intenzívnu starostlivosť o pokožku. Tieto produkty sú obohatené o mliečne proteíny a mliečne enzýmy, čo prispieva k hlbokému hydratovaniu a regenerácii pokožky na tele. Krémy a balzamy Lactovit majú bohatšiu textúru a sú ideálne pre suchú a náročnú pokožku, poskytujúc dlhodobú hydratáciu a ochranu pred vysušovaním. Ich vôňa je jemná a osviežujúca, čo zvyšuje príjemnosť používania. Tieto produkty sú vhodné pre všetky typy pleti a sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu starostlivosť o pokožku na tele, dodávajúc jej zdravý a hebký vzhľad. Pre tých, ktorí hľadajú telové krémy a balzamy s mliečnymi vlastnosťami, sú Lactovit výbornou voľbou.

2 položiek celkom
Lactovit mousse cream Lactourea 250ml
Novinka
€7,53

Receptúra s kyselinou mliečnou a čistou ureou regeneruje pokožku do hĺbky vďaka jeho ultra hydratačným vlastnostiam. Výživný ako krém, ľahký ako vzduch. Regenerovaná pokožka je...

42350535
Lactovit mousse cream Original 250ml
Novinka
€7,53

Lactovit MOUSSE CREAM ORIGINAL, výživným telovým krémom s obsahom mlieka. Výživný ako krém, ľahký ako pena. Silná pokožka je tajomstvom mladej pokožky.

42350530
Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.