mikrozid® PAA wipes 50 ks, dezinfekčné utierky so sporicídnym účinkom

Kód: 70003205
Novinka
Neohodnotené
Značka: Schulke
€18,52
Skladom

Dezinfekčné utierky so sporicídnym účinkom na báze kyseliny peroctovej určené na dezinfekciu zdravotníckych pomôcok a povrchov.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Sporicídna účinnosť
  • Ihneď k dispozícii - nie je nutná žiadna aktivácia

Oblasti použitia: 

Prípravok je vhodný na dezinfekciu zdravotníckych pomôcok a ďalších povrchov. Prípravok je, vďaka jedinečnej sile oxidačného účinku kyseliny peroctovej, vhodný v prípade epidemiologického výskytu sporulujúcích baktérií (napr. Cl. difficile). Utierky mikrozid® PAA sú ideálnymi dezinfekčnými utierkami aj na aplikáciu v oblastiach so zvlášť vysokým rizikom prenosu patogénnych zárodkov, a to vďaka ich širokému spektru účinnosti a rýchlosti mikrobicídnej aktivity.
Oblasti aplikácje zahrňajú napr. izolačné izby, operačné sály, jednotky intenzívnej starostlivosti, endoskopie alebo aj neonatológie. Utierky sú vhodné na dezinfekciu zdravotníckych pomôcok a všetkých typov povrchov. Veľmi vhodné sú aj na dezinfekciu plôch v okolí pacientov a ďalej plôch, ktoré sú v častom kontakte s rukami alebo pokožkou. Utierky sa môžu použiť aj na reprocessing semikritických A a kritických A zdravotníckych pomôcok, pokiaľ výrobca zdravotníckej pomôcky povoľuje dezinfekciu oterom.
Po dezinfekcii musia byť kritické A a semikritické A zdravotnícke pomôcky znovu utreté.
Produkt nie je vhodný na reprocessing semikritických B a kritických B zdravotníckych pomôcok.

Informácie k použitiu: 

Nasaďte si ochranné rukavice. Odstráňte z povrchov vopred všetky viditeľné nečistoty. Vyberte z dózy potrebný počet utierok a utierajte nimi povrchy určené na dezinfekciu; dbajte pritom na dôkladné zmočenie povrchov. Kryt dózy uzavrite čo najskôr po vytiahnutí potrebného množstva obrúskov.

Zloženie: 

100 g roztoku mikrozid PAA wipes obsahuje nasledujúce aktívne látky:

  • 0,06 g kyseliny peroctovej

Ďalšie zloženie: peroxid vodíka, kyselina octová

Zvláštne upozornenie: 

Určené pre profesionálny trh. Používajte dezinfekčné prostriedky bezpečne. Vždy si prečítajte etiketu a informáciu o výrobku pred použitím. Používajte ochranné rukavice (napr.
z nitrilkaučuku). Nepoužívajte na neželezné kovy a nemiešajte s inými čistiacimi prostriedkami. Ďalšie informácie sú k dispozícii na vyžiadanie. Pri dodržiavaní návodu, je doba použiteľnosti utierok po otvorení po dobu 28 dní.

Produkt dostupný na centrálnom sklade dodávateľa. V prípade jeho nedostupnosti budeme zákazníka kontaktovať.  

Predaj tohto produktu sa riadi nariadením európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2019/1148 z 20. júna 2019, o uvádzaní prekurzorov výbušnín na trh a ich používaní, ktorým sa mení nariadenie (ES) č. 1907/2006 a ktorým sa zrušuje nariadenie (EÚ) č. 98/2013.