Ortopedický bedrový vankúš do auta Medi Sleep

Kód: MEDISLEEPAUTO
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Medi Sleep
€45,90
Skladom

Bedrový vankúš z pamäťovej peny. Dokonale sa prispôsobí tvaru tela, vytvára dobrú oporu pre chrbticu a posilňuje správnu - anatomickú lordózu driekovej chrbtice. Pomáha predchádzať vzniku ochorení driekovej chrbtice, ktoré sú dôsledkom dlhodobého zotrvávania v nesprávnej polohe. Zabraňuje bolestiam bedrovej chrbtice pri dlhodobom sede.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Rozmery: 40 x 35 x 13 cm

Hmotnosť: 600 g

Farba: čierna/zelená

Použitá pena: tvarovaná pamäťová pena s hustotou 75kg/m2

Je priedušný: dokonale profilovaný, aby sa prispôsobil nášmu telu. V porovnaní s inými vankúšmi nestráca časom svoje vlastnosti.

Obliečka na vankúš: vyrobená zo 100% polyesteru. Materiál bol vybraný tak, aby bol veľmi trvácny a odolný voči oderu a zároveň priedušný.

 

Výhody ortopedického bedrového vankúša do auta Medi Sleep:

Výhoda 1: Vankúš by mal byť umiestnený na samom spodku operadla, či už ide o stoličku alebo kreslo. Vďaka tomu dokonale podopiera bedrovú časť nášho chrbta spolu s časťou panvy.

Výhoda 2: Zadná strana vankúša je špeciálne profilovaná. Vankúš je navrhnutý tak, aby podopieral celú chrbticu od bedrovej časti až po lopatky. Vďaka tomu je chrbtica "zatlačená" do stredu vankúša, čím je celý čas rovný.

Výhoda 3: Dva výstupky v hornej časti vankúša viditeľné na obrázku podopierajú lopatky, čo znamená, že sa nehrbíme, po celý čas získame pri sedení rovný postoj.

Výhoda 4: Dodatočné dva čierne výstupky na bokoch, ktoré je vidieť na obrázku, znemožňujú zmenu polohy na boku a sedí sa nám veľmi pohodlne.