Ortopedický podsedák s otvorom Medi Sleep

Kód: PODSEDAKOMS
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Medi Sleep
€44,90
Skladom

Ortopedický podsedák s otvorom z tvarovanej pamäťovej peny. Dokonale sa prispôsobí anatomickým tvarom tela. Podporuje správnu polohu chrbtice u ľudí, ktorí trávia veľa času v sede, napríklad na invalidnom vozíku, tvrdej stoličke alebo pri práci za stolom.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Rozmery: 45 x 35 x 7 cm

Hmotnosť: 600 g

Farba: čierna/šedá

Použitá pena: tvarovaná pamäťová pena s hustotou 80kg/m  Pena nie je mäkká, ale zároveň dostatočne pohodlná, aby sme sa do nej neponárali. V tomto type peny sa nehromadia roztoče a baktérie.

Je priedušná: Dokonale profilovaná, aby sa prispôsobila nášmu telu. V porovnaní s inými vankúšmi nestráca časom svoje vlastnosti.

Obliečka na vankúš: vyrobená z polyesteru, materiál bol zvolený tak, aby bol veľmi odolný a odolný voči oderu a zároveň priedušný.

Neoprén bol testovaný a funguje perfektne pre ľudí od 50-140 kg telesnej hmotnosti. Pre ťažších ľudí sa jednoducho viac ohýba, no stále plní svoju funkciu.

Hlavné výhody odtopedického podsedáka Medi Sleep: 

  • Výhoda 1:  Vankúš by mal spočívať na sedadle stoličky alebo kresla. Vďaka tomu sedenie na ňom dokonale podopiera, stabilizuje a odľahčuje panvu.
  • Výhoda 2: Zadná záložka spôsobí, že naša chvostová časť chrbtice bude podopretá a nie utláčaná celým telom.
  • Výhoda 3: Otvor v strede spôsobí, že vankúš bude odvetrávaný, nepotíme sa a tiež odstráni problémy s hemoroidmi. Navyše táto časť vankúša netlačí na naše orgány.
  • Výhoda 4: Bočné svetelné vložky podporujú a stabilizujú panvu, čo znamená, že ani pri dlhšom používaní „nestratíme“ správnu polohu sedenia.