Univerzálny čistiaci prípravok Luba Clean Boom 600 ml

Kód: LUFL-60A LUGH-60A LUDB-60A Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: Luba
€5,90
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

Luba CLEAN BOOM, Univerzálna, viacúčelová, parfumovaná kvapalina na čistenie veľmi odolných nečistôt s jedinečnými vôňami. Ideálne využitie na kúpeľňovú keramiku, sprchové kúty, kuchynské drezy, armatúry, digestory, rúry na pečenie, varné dosky, nerez, sklo, látky, škárovacie hmoty, mastnú špinu a mastnotu.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

AKO POUŽÍVAŤ: 1. Pred použitím pretrepte. 2. Otočte rozprašovaciu trysku do polohy „prúd“. V prípade silnejšieho znečistenia a škvŕn nechajte prípravok pôsobiť 5-10 minút. Pred použitím otestujte na neviditeľnom povrchu. Vždy dodržiavajte odporúčania výrobcov čistených materiálov a zariadení. 4. Vyčistite drôtenkou alebo kefou a dôkladne opláchnite vodou. Pri praní tkanín je potrebné dôkladne opláchnuť zvyšnú tekutinu.

Obsahuje: kvartérne amóniové zlúčeniny, C12-14-alkyl(hydroxyetyl)dimetyl, etoxylované, chloridy; 2-aminoetanol. Zloženie detergentu: katiónové povrchovo aktívne látky < 5 %, neiónové povrchovo aktívne látky < 5 %; vonné kompozície; konzervačné látky: PHENOXYETHANOL, GLUTARAL. Zmes je prípravok s obsahom biocídnych prípravkov so zložením: GLUTARAL.

Všeobecné upozornenie:  Pôsobí dráždivo na pokožku. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranu očí. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a dajú sa ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára. Ak dôjde k podráždeniu pokožky: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu do vhodne označených odpadových nádob v súlade s národnými predpismi.