Zvlhčovač vzduchu s funkciou aromaterapie Habys 240 ml

Kód: ZVLHCOVACHABYS240ML
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Habys
€42,90
Skladom

Zvlhčovač vzduchu Habys s objemom 240 ml, odporúčaný pre miestnosti do 20 m2. Umožňuje udržiavať primeranú vlhkosť vzduchu v miestnosti. Zafarbený atmosférickým svetlom, pár navodzuje stav relaxácie a dodáva štýl každému interiéru. Vďaka možnosti pridania niekoľkých kvapiek esenciálneho oleja do nádržky je možné prístroj využiť aj v aromaterapii.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Zvlhčovač sa odporúča používať v uzavretých miestnostiach vyžadujúcich dodatočné zvlhčovanie. Dobre sa uplatní v kanceláriách, detských izbách či spálňach. Príliš nízka vlhkosť vzduchu spôsobuje problémy s dýchacími cestami a pokožkou – dráždi aj oči a sliznice. Na zabezpečenie optimálnych podmienok by ste mali zabezpečiť, aby bol vzduch čerstvý a vlhký.

Okrem zvlhčovania vzduchu je možné prístroj využiť na aromaterapiu – stačí pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja priamo do vody. Vdychovaním voňavej pary upokojujeme nervový systém, uvoľňujeme telo od stresu a uvádzame ho do stavu relaxácie. Vôňa produkovaná zvlhčovačom je jemná a nedráždi oči.

Rozlišovacie vlastnosti:

  1. Malé rozmery a moderný dizajn.
  2. Možnosť nakonfigurovať časovač tak, aby zariadenie prestalo fungovať po vopred stanovenom čase – v tomto prípade po 3 alebo 6 hodinách.
  3. Náladové LED svetlo v 8 farbách s vizuálnymi efektmi - pomáha uvoľniť sa a uviesť telo do stavu relaxácie. Keď sa para uvoľňuje súčasne s podsvietením, difúzor vytvára efekt pripomínajúci plamene ohňa.
  4. Funkcia automatického vypnutia, akonáhle sa minie nádržka na vodu. Maximálna kapacita je 240 ml. Odstráňte kryt, aby ste doplnili hladinu kvapaliny.
  5. Odporúča sa na použitie v miestnostiach s rozlohou nie väčšou ako 20 m2.
  6. Bezdrôtové diaľkové ovládanie, vďaka ktorému môžete manipulovať s nastaveniami z akejkoľvek pozície.