Zvlhčovač vzduchu s funkciou aromaterapie Habys 4,5L

Kód: HABYSAROMA4-5
Novinka Tip
Neohodnotené
Značka: Habys
€69,90
Skladom (1 ks)

Zvlhčovač vzduchu značky Habys s veľkou nádržou na vodu s objemom 4,5 l, odporúčaný pre miestnosti do 40 m2. Umožňuje udržiavať primeranú vlhkosť vzduchu v uzavretých miestnostiach. Vďaka možnosti pridania niekoľkých kvapiek esenciálneho oleja do nádržky je možné prístroj využiť aj v aromaterapii.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

Zvlhčovač sa odporúča používať v uzavretých miestnostiach vyžadujúcich dodatočné zvlhčovanie. Dobre sa uplatní v kanceláriách, kanceláriách, detských izbách či spálňach. Príliš nízka vlhkosť vzduchu spôsobuje problémy s dýchacími cestami a pokožkou – dráždi aj oči a sliznice. Na zabezpečenie optimálnych podmienok by ste mali zabezpečiť, aby bol vzduch čerstvý a vlhký.

Veľká nádrž na vodu (4,5 litra) vystačí až na 18 hodín prevádzky. Difuzér je určený do miestností nie väčších ako 40 m2. Intenzita pary a smer jej vypúšťania sú nastaviteľné, vďaka čomu si spôsob fungovania zvlhčovača prispôsobíte svojim potrebám. Zvlhčovač pracuje veľmi ticho, neruší pri masáži, práci, štúdiu ani vo voľnom čase.

Zariadenie je vyrobené v univerzálnom minimalistickom dizajne a čiernobielych farbách. Dokonale sa hodí do každého interiéru.

Okrem zvlhčovania vzduchu možno difuzér využiť na aromaterapiu – stačí pridať pár kvapiek obľúbeného esenciálneho oleja priamo do vody. Vdychovaním voňavej pary upokojujeme nervový systém, uvoľňujeme telo od stresu a uvádzame ho do stavu relaxácie. Vôňa produkovaná zvlhčovačom je jemná a nedráždi oči.

Ak chcete doplniť hladinu kvapaliny, stačí ju pridať cez špeciálne profilovaný kryt - bez toho, aby ste ho museli odoberať.

Vlastnosti:

  1. LCD displej zobrazujúci aktuálnu úroveň vlhkosti. Intuitívny dotykový ovládací panel uľahčuje používanie.
  2. Bezdrôtové diaľkové ovládanie, ktoré vám umožňuje manipulovať s nastaveniami z akejkoľvek pozície.
  3. Automatické vypnutie - zvlhčovač produkuje paru, kým úroveň vlhkosti v miestnosti nedosiahne požadovanú hodnotu (40-75%).
  4. Možnosť nakonfigurovať časovač tak, aby zariadenie po určitom čase prestalo fungovať – v tomto prípade od 1 do dokonca 12 hodín.
  5. Režim „Spánok“ – po zapnutí zvlhčovač pracuje s vypnutým displejom, čo umožňuje pokojný spánok, bez rušivého svetla.
  6. Odporúča sa pre miestnosti do 40 m2.

Rozmery: 190 x 170 x 370 mm

Kapacita: 4,5 L

Výkon: 22 KW

Elektrický výkon: 220 - 240 V