savagro ® A+5 Kg, na dezinfekciu a čistenie potrubných systémov

Kód: 70000216
Novinka
Neohodnotené
Značka: Schulke
€17,25
Skladom

Vysoko koncentrovaný tekutý prípravok na báze chlórnanu. Určený na každodennú dezinfekciu a čistenie potrubných systémov tankov a ďalších uzavretých systémov a zariadení.

Detailné informácie

Rýchle doručenie na celé Slovensko
Rýchle doručenie na celé Slovensko
80 % objednávok odosielame do 48 hodín od potvrdenia objednávky.
Doručenie na výdajné miesta
Doručenie na výdajné miesta
po celom Slovensku, už viac nečakajte na kuriéra a nákup preberte komfortne.
Sme hrdým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
Sme spoľahlivým partnerom firiem a nemocníc na Slovensku
už viac než 2 roky spolupráce, spoľahlivosti a lojality. Ďakujeme.

Podrobný popis

  • Vysoko účinný a stabilný
  • Zaisťuje vysokú úroveň hygieny potrubných systémov, tankov a zariadení
  • Rozpúšťa tuky, oleje, bielkoviny
  • Krátke doby expozície

Oblasti použitia: 

savagro® A+ je vhodné k účinnému alkalickému cyklu dezinfekcie, čisteniu a odstráneniu organických nečistôt z potrubia, tankov a vnútorných častí zariadenia v potravinárskom priemysle, výrobe a spracovaní mlieka, poľnohospodárstve a ďalších odboroch. Je vhodné tiež na dezinfekciu potrubia vodoliečebných vaní a na dezinfekciu veľkých plôch.

Informácie na použitie: 

Dezinfekcia a čistenie potrubných systémov a tankov (CIP):
Pred aplikáciou prípravku sa potrubné systémy dôkladne prepláchnu pitnou vodou. Potom sa nechá v systéme cirkulovať roztok prípravku savagro® A+ pri udržaní teploty v rozmedzí 40-60 °C. Roztok sa vypustí a celý systém sa dôkladne prepláchne čistou vodou až do neutrálnej reakcie oplachovacej vody.

Dezinfekcia vodoliečebných vaní:
Vždy dodržujte inštrukcie výrobcu daného zariadenia (materiálová kompatibilita / postup sanitácie). savagro® A+ sa aplikuje do vody a nechá sa cirkulovať počas príslušného programu, alebo počas max 30 minút. Odporúčaný interval použitia: denne po skončení pracovnej smeny.

Plošná dezinfekcia:
Na dezinfekciu sa pripraví pracovný roztok, kedy sa dané množstvo prípravku zmieša s vodou s teplotou 20-25 °C na požadovanú koncentráciu. Na získanie správnej koncentrácie roztoku použite aplikačné pomôcky (odmerky, pumpy, zmiešavač). Silne znečistené plochy je
nutné vopred očistiť. Roztok sa aplikuje pomocou oteru. Dodržujte dobu expozície prípravku. Povrchy, ktoré majú byť v styku s potravinami, je potrebné po dezinfekcii umyť pitnou vodou.

Zloženie: 

100 g prípravku savagro® A+ obsahuje nasledujúce aktívne látky:

  • 4,7 g chlórnan sodný

Ďalšie zloženie:

  • hydroxid sodný

Zvláštne upozornenie: 

Chlórové produkty môžu mať bieliace účinky. V kontakte s kyselinami uvoľňuje toxické plyny. Nepoužívajte spoločne s inými produktmi. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny. Korozívne ku kovom. Nepoužívajte na poškodené kovové a smaltované povrchy, na textil, kožu, farebné a lakované drevo a gumu. Skladujte v originálnom, uzavretom balení, mimo dosahu slnečného žiarenia a tepelných zdrojov.
Doba exspirácie: 12 mesiacov

Tovar je dostupný na centrálnom sklade dodávateľa. V prípade jeho nedostupnosti budeme zákazníka kontaktovať.